Automatyzacja procesów biznesowych

Niemal w każdym biznesie istnieje co najmniej jedna czynność, którą pracownik lub właściciel robi regularnie, a może zostać ona zautomatyzowana. Taką czynność lub czynności można przekształcić w program, stronę WWW lub też system, który za pracownika wykona to działanie, dzięki czemu ten będzie mógł zarobić dla Ciebie więcej.

Korekty oprogramowania

Ktoś stworzył dla Ciebie stronę, aplikację ale ta nie działa prawidłowo a twórca zapadł się pod ziemię? Napisz do nas, naprawimy ją.

Tworzenie oprogramowania szytego na miarę

Nie znajdujesz oprogramowania, które spełnia Twoje oczekiwania lub też znalazłeś, ale są to dwa lub trzy oprogramowania z których korzystasz, bo żadne nie oferuje wszystkich rzeczy, których potrzebujesz? Czas przymierzyć własne oprogramowanie, które będzie robić dokładnie to co Ty oczekujesz.

Konsultacje

Inna firma złożyła Ci wycenę za usługę i chcesz wiedzieć czy nie próbuje Cię naciągnąć? Napisz, a zrobimy naszą wycenę, pozwoli Ci to porównać nie tylko cenę, ale i zakres proponowanej usługi w tym czas realizacji.

Wsparcie kryzysowe

Masz pożar w swojej firmie programistycznej? Jesteśmy w stanie zapewnić Ci dodatkową siłę roboczą.

 

 

 

Testy programistów

Nie zatrudniałeś nigdy programistów, chcesz wiedzieć czy ten człowiek, który przyszedł do Ciebie na to stanowisko się nadaje? Nic prostszego. Przetestujemy jego umiejętności za Ciebie i wydamy opinię.

Pracowałem po 14 godzin dziennie. Nie wierzyłem, że można zautomatyzować moją pracę. Zaczęliśmy od drobnej aplikacji, dziś pracuje łącznie 4 godziny dziennie, zmieniając tylko konfigurację aplikacji. Wciąż współpracujemy a ja nadal nie dowierzam. Właściciel zachęca mnie do kolejnych automatyzacji. Nie wiem kiedy ten facet sobie odpuści i mam nadzieję, że nigdy.

Chciałem, by naprawili błąd w mojej małej aplikacji logującej czas pracy. Napisali ją od nowa, w nowoczesny sposób. Zaproponowali by zainwestować w karty RFID, nie zgodziłem się. Przysłali mi aplikacje, dwa dni później dotarła paczka – zawierała kody kreskowe wydrukowane na małych kartkach wielkości karty RFID, czytnik kodów kreskowych już miałem. Zeskanowałem i nie dowierzałem, aplikacja spytała kim jestem. Wybrałem losowo pracownika, zeskanowalem ponownie i zobaczyłem komunikat mówiący o tym, że właśnie rozpoczęłem pracę. Miły prezent o którym nie miałem pojęcia. A dziś pracujemy na kartach RFID.

Trzy lata płacę za wsparcie w razie awarii, po roku wiedziałem że już nie będzie potrzebne. Płacę ponieważ uważam, że za taką pracę zasługują na więcej. Co pół roku też chętnie rozmawiam z właścicielem, który przekonuje do rezygnacji. Zabawne, gdy ktoś nie chce cię naciągnąć i nie chce twoich pieniędzy.

Robili optymalizacje bazy i aplikacji, połowe rzeczy chcieli wyrzucić z procesu w aplikacji i wstawić pod przyciski “Więcej” i skróty klawiszowe. Byłem przeciwny, ale przekonali mnie że jeżeli nie mają racji przywrócą wszystko w interfejsie jak było. Pracownicy polubili uproszczone interfejsy. Kiedyś pracownicy narzekali na system, dziś narzekają na inne sprawy, często nie związane z pracą..